Fiber İnternet, ADSL, Yalın ADSL, Ev Telefonu, Turkcell TV+ hizmetleri ve süper servisler, Turkcell Superonline kalitesiyle hizmetinizde.

Hemen formu doldurun, Sizi Arayalim!
Superbox Sınırsız Paketler Basvuruyorsunuz.

SUPERONLINE BASVURU FORMU

Gizlilik ve Hizmet Sözleşmesini Okudum.


Superbox Sınırsız Paketler

Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX ile fiber hızlarında internet şimdi evinizde.

Fiyatlar

 

​Paket Adı ​Hız ​Fiyat
​Superbox Fırsat 10 Mbps İnternet ​10 Mbps'ye Kadar ​129,9 TL
​Superbox 20 Mbps İnternet ​20 Mbps'ye Kadar ​159,9 TL

 

Avantajlar

 

 • ​Alt yapı derdi yok! Superbox herhangi bir sabit altyapı hizmetine ihtiyaç duymaz, 4.5G?nin uygun olduğu her yerde geçerli!
   
 • Kolay kurulum! Superbox 4.5G Sim Kartla çalıştığı için tek priz yeter!
   
 • Süper hızlı! 4.5G Kalitesi ile fiber hızlarında kesintisiz internet evinizde.
   
 • Taşınabilir! ister hem yazlık hem kışlık evinize ister ofisinize giderken Superbox?la internetinizi yanınızda götürebilirsiniz.
   

 

Şartlar

 • ​Kampanya kapsamında Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşan başvurular için;Hizmetin talep edildiği adres bilgisi sorgulanır.Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır.Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak, ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılır, kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.
 • Superonline DSL müşterileri Superbox 4.5G Ev İnterneti paketlerine taahhütleri bitmeden de caymasız olarak geçebilir.
 • Superbox, 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu bölgelerde sunulacak olup, faydalanmak için kampanya ile birlikte yeni bir Turkcell data hattı alınması gereklidir.Kampanyadan sadece yeni bir data hattı ile 24 ay taahhütlü olarak faydalanılır.Kampanya dâhilinde sunulan taahhütlü paketler: 20Mbps 159,9TL/Ay, 50 GB 159 TL/ay, 100 GB 219 TL /ay, 200 GB 269 TL/ ay, 500GB 399,9 TL/ay. 24 ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlardır.24 Ay Taahhütlü 50GB 119TL/Ay Avantajlı Superbox 50 GB Paketi, sabit internet hizmetine başvurup port yok dönüşü alan veya Turkcell Superonline sabit internet (ADSL) hizmeti kullanan ancak teknik nedenlerle sabit internet hizmetini iptal etmek için başvuruda bulunmuş müşterilere özel bir tekliftir. Kampanyaya katılabilmek için Superonline müşterilerine özel müşteriye verilen 8 haneli kampanya katılım kodunun satış yetkilisi ile paylaşılması gerekir. 
 • Superbox Fırsat Kampanyasıyla sunulan paketler: 10 Mbps 129,90 TL/Ay 12 Ay Tahhütlü olarak faydalanılır.
 • Kampanya dâhilinde sunulan taahhütsüz paketler:  10 Mbps 199 TL/ay, 20 Mbps 249 TL/ay, KDV/ÖİV dâhil fiyatlardır. Bu paketler satışa kapalıdır, kontratı biten aboneler faydalanabilir.
 • Tekliflerle sunulan fiyatlara data hattı yeni tesis ücreti dahil değildir. Yeni Tesis ücretleri için tıklayınız.​
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Kampanyaya ilişkin bilgilendirme SMS?leri data hattı ve abonelik sözleşmesinde bildirilen kullanılır /aktif bir mobil iletişim numarası olan irtibat numarasına gönderilir.İrtibat numarası üzerinden SUPERBOXSIFRE yazıp 2200 ya da 05327520008'a SMS gönderilerek data hattı numarası ve hesabım şifresi talep edilebilir.
 • Kampanyayı iptal etmek için hattı iptal etmek gerekir.Kampanya kapsamında sunulacak olan modem, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ye ait olup kampanya bitiminde ya da hat iptalinde eksiksiz, çalışır durumda ve hasarsız bir şekilde 15 gün içerisinde Turkcell?e iade edilmesi gereklidir.  İade edilmemesi, eksik, hasarlı ve kullanılamaz durumda olması halinde cihaz bedeli son faturaya yansıtılır. Cihaz bedeli bilgilerini kampanya taahhütnamesinde bulabilirsiniz.
 • SUPERBOX modem teslimatının yapılabileceği adreslere www.superonline.net/hakkimizda/iletisim/turkcell-superonline-iletisim-merkezleri  linki üzerinden ulaşılabilir.Taahhüde aykırılık halinde kampanya dâhilinde sunulan paket indirim ücretleri KDV dahil 200 TL kurulum hizmeti ücreti son faturaya yansıtılır.Numara değişiklik, ödeme tipi ya da ürün tipi değişikliği ve devir yapılamazKampanya ile birlikte sabit ses hizmeti alınamaz.
 • Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır.Turkcell, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Engelli, Şehit eş ve çocukları ile Gazilerimize özel faturalı tekliflerimizde 25% indirim veriyoruz. Sosyal Destek Kampanyasının tüm ​detayları için tıklayınız.
 • Superbox ile Statik IP hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, müşteri hizmetlerini arayarak statik IP servisine sahip olabilirler. Statik IP ücret ve hizmet detayları için tıklayınız.

 

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

Daha Fazla Bilgi

 • ​Tekliflerle sunulan fiyatlara data hattı yeni tesis ücreti dahil değildir. 
   
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.